Nazywam się Piotr Górnicki i jestem praktykiem hawajskiej sztuki uzdrawiania – Lomi Lomi Nui w linii Abrahama Kawai’i.

 

Ciało i ruch fascynują mnie od dawna, jednak doświadczenie masażu Lomi Lomi Nui oraz poznanie hawajskiej filozofii przeniosło moje zainteresowania w zupełnie inny wymiar. Oprócz masażu pasjonuje mnie również swobodna ekspresja ciała poprzez ruch i praca z oddechem.

Cechuje mnie holistyczne podejście – uznaję ciało, umysł i duszę jako jedność. Moją nadrzędną intencją podczas sesji jest uwalnianie napięć, szkodliwych wzorców mentalno – ruchowych oraz głęboka relaksacja i połączenie z mądrością ciała.

Na swojej drodze spotkałem wielu wspaniałych ludzi, między innymi moją nauczycielkę masażu Lomi Lomi Nui, Martę Gierczyńską (Aloha International). Doświadczenia, które szczególnie zainspirowały mnie na drodze rozwoju to warsztaty z Richardem Sionem Windelovem, szamanem z Nowej Zelandii oraz spotkanie z Joshua Lanakila O Ka ‘Āina I Ka Pono Mangauil – rdzennym Hawajczykiem stojącym na czele Hawajskiego Centrum Kultury w Hāmākua na Wielkiej Wyspie.

Wierzę, że w każdym z nas tkwi moc, która pozwala przekraczać limitacje naszego umysłu. W każdym z nas drzemie nieograniczony potencjał do kreowania naszej rzeczywistości. Wierzę, że źródłem radości istnienia jest dbanie o harmonię i równowagę wewnętrzną oraz wdzięczność za całość naszego doświadczenia. Cała Moc i Mądrość jest w nas, wystarczy zapewnić sobie odpowiednie warunki, aby się z nią połączyć. Współpracuję z projektem poszerzenia świadomości ciała – Hontei. Jestem współzałożycielem Fundacji Stań się Zmianą.

Wakea massage & bodywork

Piotr Górnicki + 48 509 281 513

Spotkajmy się na facebook

Masaż Lomi Lomi Warszawa

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now